Консультації:
Про компанію
Знижки та акції
Відгуки
Онлайн консультації
Статті
Контакти
Зателефонуйте мені
Помилка доступу до сервера.
Спробуйте пізніше.
Невірно введені дані.
Виправте і спробуйте ще раз
Ваш запит успішно відправлений.
Введіть Ваше ім'я
Введіть курс навчання
Введіть номер телефону
Введіть число
з картинки*:
Введіть число
* обов'язкові для заповнення поля
Онлайн консультації по Skype
Главная /   Контакти /   Як нас знайти

 • Як нас знайти
 • Як нас знайти

  Наша адреса: Київ, ст. метро «Вокзальна», вул. Патріарха Мстислава Скрипника (колишня Миколи Островського), 58. Будівля на перехресті двох вулиць (Патріарха Мстислава Скрипника ( колишня вулиця Островського)  та Ярослава Хомова ( колишня провулок Островського).

  Офіс навчального центру: каб. 4 та 6, 2 поверх

  Навчальний бізнес-центр «Анастасія» знаходиться в Солом'янському районі м. Києва, поряд із залізничним вокзалом.

  Як проїхати до нас від станції метро «Вокзальна»:

  Варіант 1:

  Виходимо із метро «Вокзальна». Центральний залізничний вокзал.

  Транспорт:

  № 198 , Залізничний вокзал «Центральний» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 458, Залізничний вокзал «Центральний» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 454, Залізничний вокзал «Центральний» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  Варіант 2:

  Виходимо із метро «Вокзальна». Центральний залізничний вокзал. Проходимо через Вокзальну площу та потрапляємо у підземний перехід, який веде на вулицю Урицького (Василя Липківського). 

  Транспорт (у бік Солом'янської площі):

  № 198, зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 458, зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 171 (3), зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 3, зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 231, зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 69, зуп. «Пл. Петра Кривоноса» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  Виходимо на зупинці "Казказька".

  Зупинка «Кавказька»

  Проходимо кроків 15-20 у бік транспорту по вулиці Урицького (Василя Липківського) і повертаємо праворуч (вулиця Миколи Островського (зараз патріарха Мстислава Скрипника)).

  Перед Вами стоятиме сіро-блакитна 2-поверхова будівля з вивісками «Мегамаркет». Вхід з торця будівлі (з лівого кута).

  провулок Миколи Островського (Ярослава хомова), вхід до Навчального бізнес-центру

  Вхід до будівлі з провулком Миколи Островського.

  Біля входу до будівлі висить табличка «Навчальний бізнес-центр «Анастасія»»

  Офіс Навчального бізнес-центру знаходиться на 2 поверсі у приміщенні №6 та 4.

   

   

  Як проїхати до нас від станції метро «Палац Спорту»:

   

  ст. метро «Палац спорту»

  № 69 , м «ПАЛАЦ СПОРТУ» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 3, м «ДВОРЕЦ СПОРТА» - ул. Урицкого (Василия Липковского) - ост. «Кавказская»

  № 171 (3), м «ДВОРЕЦ СПОРТА» - ул. Урицкого (Василия Липковского) - ост. «Кавказская»

  Як проїхати до нас із Борщагівки, від кінотеатру «Лейпциг»:

   

  № 69, зуп. Кінотеатр «Лейпциг» – вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. "Кавказька". Перейти на інший бік вулиці, пройти у бік Солом'янської площі 15-20 метрів. Повернути направо. Побачите будинок Навчального бізнес-центру «Анастасія».

  № 401, зуп. Проспект Леся Курбаса - пр. Повітрофлотський - зуп. "Курська". Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Мегамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  Вид будівлі Навчальний бізнес-центр "Анастасія" з боку магазину "Ультрамаркет"

  № 1, 3  зуп. «Гната Юри» - ост «Вул. Старовокзальна». Пройти на Залізничний Вокзал та сісти на маршрутку 458 або 198 та доїхати до зупинки «Кавказька»

  Як проїхати до нас від Лук'янівки:

  № 196, зуп. «Вул. Златоустівська» - пр. Повітрофлотський - зуп. "Курська". Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  № 19, зуп. «Вул. Златоустівська» - пр. Повітрофлотський - зуп. "Курська". Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  Як проїхати з Вишневого:

  № 302, Залізнична станція «Вишневе» до зупинки «вул. Курська». Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  № 830Д, Залізнична станція «Вишневе» до залізничної станції «Київ-Пасажирський». Вийти з поїзда та перейти на центральний залізничний вокзал. Маршрутка №198, Залізничний вокзал «Центральний» - вул. Урицького (Василя Липківського) – зуп. «Кавказька»

  № 805, Залізнична станція «Вишневе» до зупинки «вул. Курська». Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  або   доїхати маршруткою до зупинки «Кавказька».

  Як проїхати з Теремків 1:

  № 458, Зуп. «вул. Академіка Заболотного» або зуп. «Пл. Одеська» до зуп. «вул. Кавказька».

  № 496 (19+9), зуп. «Торговий центр» або   ост «вул. Академіка Заболотного» - Повітрофлотський проспект - зуп. "Курська". Вийти на зупинці, пройти 20 метрів уперед, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Навчального бізнес-центру «Анастасія».

  № 507, зуп. «Торговий центр» - зуп. «Пл. Петра Кривоноса», пересісти на маршрутку  № 171 - зуп. "Кавказька".

  зуп. «Одеський ринок» автобуси: № 303, 756, 757, 797  до зупинки  «Храм» - маршрутка № 507 (821) до зупинки  «пл. Петра Кривоноса».  Пересісти на маршрутку 171 (3), 198, 231 (1) або автобус № 69, тролейбус № 3 та їхати до зупинки «Кавказька».

  Як проїхати до нас з м. Буча:

  № 424 зуп. «Р. Буча» до зупинки «ст. м. Академмістечко». Далі на метро до станції "Вокзальна". Пересісти на маршрутку №198 та вийти на зупинці «Кавказька».

  Як проїхати до нас від Цирка:

  № 8, 9, 17 зуп. «Пл. Перемоги» до зупинки Курська. Вийти на зупинці, пройти 20 метрів тому, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  № 450, 570 (8), зуп. «Пл. Перемоги» до зупинки Курська. Вийти на зупинці, пройти 20 метрів тому, перейти на інший бік вулиці, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  Як проїхати з Нивок:

  № 518 зуп. "метро Нивки" до зупинки "Курська". Вийти на зупинці, пройти 20 метрів тому, перейти на інший бік вулиці, повернути на вулицю Богданівську. Пройти вулицею Богданівською до магазину «Ультрамаркет». Обійти магазин, за магазином буде будівля Учбового бізнес-центру «Анастасія».

  № 480 зуп. «вул. Щербакова» до зупинки «Залізничний вокзал Південний». Вийти на зупинці, перейти вулицю на інший бік та піднятися вулицею Миколи Островського (зараз патріарха Мстислава Скрипника) вгору до будівлі №58.

  Як проїхати з Троєщини:

  № 6 зуп. «Сільрада» до зупинки «вул. Милославська». Вийти на зупинці, пересісти на маршрутку №150 та доїхати до зупинки «вул. Індустріальна». Піднятися на індустріальний міст і сісти на автобус №69 . Вийти на зуп. "Кавказька".

  № 4 или зуп. "Теодора Драйзера" до зупинки "Генерала Ватутіна". Вийти на зупинці, пересісти на маршрутку №597 і їхати до зуп. «Залізничний вокзал Південний», перейти вулицю на інший бік та піднятися вулицею Миколи Островського (патріарха Мстислава Скрипника) вгору до будівлі №58.

  Як проїхати з Русанівки:

  № 205, зуп. бул. Олексія Давидова - зуп. пл. Севастопільська. Вийти, пересісти на автобус № 69 або м аршрутку 231 (1)   до зуп. "Кавказька".

  Як проїхати з Броварів:

  Автобусом  № 704,780,781,782,784 від зуп. «Автостація» м. Бориспіль до зупинки «ст. м.Бориспільська». Далі на метро до станції «Палац спорту». Пересісти на маршрутку № 171(3) та вийти на зупинці «Кавказька».

   

  Як проїхати з Борисполя:

  Маршрутка 317А, 754 від зуп. «Автостація» м. Бориспіль до зупинки «ст. м.Бориспільська». Далі на метро до станції «Палац спорту». Пересісти на маршрутку № 171(3) та вийти на зупинці «Кавказька».

  Як проїхати з Обухова:

  Маршрутка 311 від зуп. «Школа» або «Піщана» м.Обухів до зупинки «ст. м. Видубичі». Далі на метро до станції «Палац спорту». Пересісти на маршрутку № 171(3) та вийти на зупинці «Кавказька».

  Як проїхати з Позняків:

  Від ст. метро «Позняки» на метро до станції «Палац спорту». Пересісти на маршрутку № 171(3) та вийти на зупинці «Кавказька».

  Нагору